Kariéra

Aktuálně hledáme zaměstnance na tyto pozice

Referent nákupu

NÁPLŇ PRÁCE:

Analyzuje tržní prostředí u svěřených materiálů a jejich dodavatelů.

Kontroluje vývoj cenové úrovně a vývoj zásob materiálu

Správa svěřeného portfolia nakupovaných položek

Provádí optimalizaci skladových zásob

Připravuje a vede obchodní jednání s dodavateli

Provádí reklamační řízení s dodavateli

POŽADUJEME:

SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření

Praxe v oboru minimálně 1 rok výhodou

Znalost anglického a/nebo německého jazyka

Výborné komunikační a organizační schopnosti

Pečlivost, samostatnost

NABÍZÍME:

Práce v mladém kolektivu

Týden dovolené navíc, stravenky, home office

Sportovní a společenské akce společnosti

MOŽNÝ NÁSTUP:

Ihned, popř. dohodou.